Tekne ve Yatta Evlilik Teklifi Evlilik Yıldönümü Kutlama

Hayatınızın geri kalan kısmını geçirmeye karar verdiğiniz kişiye yapacağınız evlenme teklifi oldukça heyecan veren bir durumdur. Evlilik ciddiyet gerektiren bir durumken yapacağınız teklif de bu karardan sonraki en önemli noktadır.

Evlenmeye karar verdiğiniz kişi hayatınızın anlamı ve sizin ruh eşinizdir. Bu yüzden yapılacak evlilik teklifi hayat arkadaşınıza, ruh eşinize bir ömür unutturmayacak bir anı yaşatmak tahmin edilenden çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Klasik evlenme tekliflerinin dışında İstanbul Boğazı’nda 1001 GECE YATI aracılığıyla bulabileceğiniz tekne ve yatta yapılacak muhteşem bir organizasyonla unutulmaz bir an yaşayabilir, yaşatabilirsiniz.

Teklifi yapacağınız, eş olarak seçtiğiniz kişinin aklını başından alacak bir tekne ve yatta yapacağınız bir sürprizle teklifi yapmanız partnerinizin hayallerini gerçekleştirerek mutluluğu yakalamasını sağlayacaksınız. Tecrübeli, referanslı, yaptığı işlerle imzasını atan doğru bir organizasyon şirketiyle ayarlayabileceğiniz bir programla mekân olarak seçilen tekne ve yat turu teklifin daha büyülü olmasını sağlayacaktır.


İstanbul Boğazı’nda mekân olarak seçebileceğiniz tekne ve yatta yine hayatınızın anlamı, yol arkadaşınızla hayatınızı birleştirdiğiniz günü evlenme yıl dönümünü ister birinci ister otuzuncu olsun baş başa boğaz ortasında yiyebileceğiniz bir yemekle kutlayarak hayatınıza renk katacaksınız.

Hayatınızdaki en önemli anlarını ölümsüzleştirmek, hayatınıza heyecan katmak için mekân olarak seçtiğiniz tekne ve yatta yapabileceğiniz sürprizlerin içeriğini organize ederek dillere destan bir ana, anıya çevirin. İstanbul Boğazı’nda tekne ve yatta yapılacak organizasyonda olmasını istediğiniz her şeyi organizasyon şirketiyle planlayarak detaylandırabilirsiniz. İster davetli ister davetsiz baş başa bir evlenme teklifi veya evlilik yıldönümü olsun istediğiniz canlı müzik, keman ya da özel olarak seçtiğiniz aşk müzik seçimiyle anı büyülü bir hale dönüştürebilirsiniz.

Boğaz ortasında yapılacak tekne turu ile birlikte kutlamalarınızı profesyonel bir fotoğraf ve video çekimiyle özel anlarınızı geleceğe taşıyacak ve her anınızın unutulmaz, eşsiz olmasını sağlayacaksınız.

İstanbul Boğazı’nda tekne ve yatta yapacağınız evlilik yıldönümü kutlama, evlilik teklifinin günümüzdeki sıradanlığından kurtarıp farklılık yaratmak, düşündüğünüz çılgınca yöntemlerin en görkemli olanıdır. Partnerinizle geleceğe sağlam adımlar atmak, sevdiğinizi hissettirmek, çiftelerin hayatındaki önemini manevi olarak hissetmek ve hissettirmek için klasik kutlamaların dışına çıkıp Boğazın ihtişamı ile birleşen manzarada tekne ve yat eşsiz bir tercihtir.

 

 

Ne Aramıştınız ?
Ne Aramıştınız ?